Як тебе захистити, Києве мій?

Київ — це не просто одне з найбільших міст України. Це столиця, в серці якої розташований урядовий квартал. Саме його в першу чергу намагалися захопити окупанти. Відповідно тут місцеве самоврядування і його якість є вкрай важливим і вона залежить в першу чергу від киян, які обирають міського голову і депутатів.

Кияни протрималися як виборці, що розуміють #ДеЗрада, рівно один повний виборчий цикл після Помаранчевої революції. Все змінилося у 2020 році. Олександр Попов, якого держзрадник Віктор Янукович свого часу призначив головою КМДА і який встановив на майдані “йолку”, мало не вийшов у другий тур під час виборів київського міського голови, а держзрадник Андрій Пальчевський виявився дуже близьким до 5% бар’єру. 

Залишати відповідальність за суверенітет і державність лише на виборців — це збільшувати ризики, що ситуація, яка виникла в 2014 та 2022 може повторитися знову. Це те, над чим мають серйозно задуматися не лише українські політики, але й європейська спільнота. Парламент повинен ухвалити такі ініціативи, які допоможуть очистити політичну систему від впливу проросійських сил. 

Рух ЧЕСНО зібрав зразки агітації кандидатів мери Києва починаючи з 90-х років, коли була відновлена незалежність України. Кожен може додати в Музей агітації свої експонати. Це можна зробити в 1 клік.