Як Крим агітували: проросійська пропаганда, джинса та чорний PR

Після відновлення незалежності України Росія не полишала спроби захопити Крим. І задовго до того, як Чорноморський флот та “зелені чоловічки”, які по суті були військовими РФ, у 2014 році розпочали окупацію півострова, в інформаційному полі працювали технологи, які готували підґрунтя до окупації. Ці технологи допомагали вести кампанії проросійських політиків і використовували чорний піар та джинсу, аби поширювати потрібні державі-агресору меседжі.

Три нардепи, які свого часу були міністрами оборони, підтримали пролонгування розміщення Чорноморського Флоту на території Криму. У чинному 9 скликанні Верховної Ради досі є 6 парламентарів, які підтримали розміщення ЧФ РФ на території нашої держави. Очільник Компартії Петро Симоненко та очільниця “Народної Опозиції” Наталія Вітренко, після окупації Криму та частини Донеччини й Луганщини їздять відпочивати в Європу.

До 30 річниці Незалежності Рух ЧЕСНО підготував виставку “Як Крим агітували: проросійська пропаганда, джинса та чорний PR”. Зібрані експонати свідчать про бездіяльність спецслужб або відверту колаборацію центральної влади з державою-агресором.